Witamy na naszej stronie !!!
logo
woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Moszczenica, Moszczenica 250, 38 - 321 Moszczenica, tel. (18)-35-41-007, sp.moszczenica@op.pl

Aktualizacja: 12.12.2017 r.

Pasowanie na Ucznia i czytelnika

Dnia 27 października 2017r. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział: dyrektor szkoły, wicedyrektor, licznie zgromadzeni rodzice, uczniowie klas IIa i III ab wraz z wychowawcami.

Na ten szczególny dzień pierwszoklasiści czekali od dawna. Do tej ważnej uroczystości przygotowywali się solidnie już od pierwszego dnia nauki w szkole. Uroczystość prowadziła i egzaminowała dzieci uczennica z klasy IVa Krystyna Skrobot.

Pierwszoklasiści podczas występu zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Udowodnili zebranym, że są już gotowi, aby stać się pełnoprawnymi uczniami szkoły.

Następnie przed sztandarem szkoły złożyli uroczystą przysięgę, a aktu pasowania dokonał dyrektor szkoły mgr inż. Witold Bogdan.

W tym dniu odbyło się też oficjalne przyjęcie najmłodszych do grona czytelników biblioteki szkolnej. Uczennice z klasy IVb wcieliły się w wróżki i przepytały pierwszoklasistów ze znajomości bajek. Z kolei mgr Dorota Kozioł dokonała uroczystego pasowania na czytelnika. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz książeczki z zakładką.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wysokich wyników w nauce i wzorowego zachowania.

galeria

Opracowanie: mgr Janina Szczerba

Stowarzyszenie Oświatowe SYNERGIA
wykonał: mgr Waldemar Piotrowski© Copyright SP Moszczenica