Witamy na naszej stronie !!!
logo
woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Moszczenica, 38 - 321 Moszczenica, tel. (18)-35-41-007, sp.moszczenica@op.pl

> Konkursy

Uczniowie z naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi". Po rozstrzygnięciu etapu szkolnego na powiatowych eliminacjach w MDK w Gorlicach szkołę reprezentowali:

1.Małgorzata Więcek (IIb)

2.Aleksandra Majka (VIb)

3.Bartosz Więcek (Vb)

4.Adrian Godek (IVa)

5.Karolina Bednarz (IVa)

6.Jan Niemiec (IVb)

Opracowanie: mgr Anna Potok


Konkursy recytatorskie

1wierszW listopadzie 2011 r. w naszej szkole przeprowadzono szkolne etapy konkursu recytatorskiego dla klas I - III oraz IV - VI. Konkursy te corocznie cieszą się dużą popularnoœcią. W grupie klas najmłodszych przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce - Kleszyk Martyna - kl.III a,

II miejsce - Dobek Anita - kl.II a,

III miejsce - Więcek Małgorzata - kl. II b.

Wyróżnienia: Makowiec Izabela (kl.Ib), Gryboś Agnieszka (kl.IIb), Mikosz Justyna (kl.IIIa).

1wierszUczennice, które zajęły I, II i III miejsca, reprezentowały szkołę na XXX Powiatowym Konkursie Poezji Jednego Wiersza w Gorlickim Centrum Kultury w Gorlicach a Małgorzata Więcek otrzymała na tym etapie wyróżnienie.

1wierszReprezentacyjną grupę starszą na etapie powiatu stanowili: Aleksandra Majka (kl.VIb), Adrian Godek (kl.IVa) - zdobywając wyróżnienie oraz Weronika Stanula (kl.IVa) i Jan Niemiec (kl.IVb).

Gratulujemy!

Organizatorami szkolnych konkursów były panie: mgr J. Gryga, mgr A. Potok i mgr D. Kozioł.

Opracowanie: mgr Dorota Kozioł


konkurs z języka angielskiego


Konkurs Przyrodniczy

W dniu 17 października 2011r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego. Wzięło w nim udział 12 uczniów z klasy VI i V. Do następnego - rejonowego etapu zakwalifikowało się dwóch uczniów z klasy VI a - Kamil Gawlik i Mateusz Galiszewski, którzy pod opieką nauczyciela mgr Renaty Konieczny udali się do Nowego Sącza.

Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem wśród uczniów. W etapie rejonowym wzięło udział 758 dzieci. Niestety chłopcom nie udało się zakwalifikować do finałowej części konkursu. Jednemu z nich brakło zaledwie 4 punkty. Gratulacje dla Kamila i Mateusza, którzy wykazali się dużą wiedzą przyrodniczą.

Opracowanie: mgr Renata Konieczny

Stowarzyszenie Oświatowe SYNERGIA
wykonał: mgr Waldemar Piotrowski© Copyright SP Moszczenica